×
AFRO ÚČESY DREDY VLASY BLOG ZAPLETANIE KONTAKT

Aký je postup zapletania Afro copíkov?

Postup pri zapletaní afro účesu

Začiatok a výber kanekalonu

Každé zapletanie začíname ráno okolo 9:00, keďže nás čakajú dlhé hodiny strávené v jednej miestnosti :-) Čas sa dá samozrejme prispôsobiť. Dá sa začať aj poobede, ak sa nedá nájsť vhodnejší čas. Raz som končila už aj o 4 ráno. Vtedy som sa naozaj už tešila na oddych, už som skoro ani nevidela :-)

Po Vašom príchode, urobím kávičku/čaj a môžeme začať s výberom farby kanekalonu. Kanekalon mám u seba v rôznych odtieňoch, ale vždy sa radšej dopredu opýtam aký asi odtieň by ste chceli, keďže sklad vlasov mám na inom mieste. Vždy Vám nachystám čo najviac odtieňov podľa požiadavky, z ktorých vyberáme farbu vhodnú k Vašim vlasom resp. zvolíme úplne iný odtieň, keďže hra s farbami má pri práci s kanekalonom dvere otvorené.

Výber kanekalonu na zapletanie afro účesu

Dĺžka a hrúbka copíkov

Po výbere farby sa ešte dohodneme na hrúbke, dĺžke a spôsobe ukončenia copíkov. Najčastejšie si vyberáte hrúbku niečo medzi small a medium alebo medium. Dĺžka býva rôzna či už pod lopatky, po pás, po zadok alebo pod zadok. Spôsob ukončenia je takmer vždy horúcou vodou. Toto ukončenie pôsobí prirodzene.

Dĺžka a hrúbka copíkov z kanekalonu

V tomto prípade sme použili ombre čierno - tyrkysový 100% kanekalon. Napletali sme na hnedé vlasy presvetlené melírom, ktoré sa nám až neuveriteľne podarilo prekryť kanekalonom.

Vlasy pred napletaním copíkov

Premena o 8 hodín

Takto vyzerá premena vlasov po 8 hodinách, pár filmoch a niekoľkých kávach. Do účesu je možné zakomponovať rôzne korálky a ozdoby. V tomto prípade sme použili modré a strieborné korálky.

Výsledok po 8 hodínách po napletení ombre tyrkysový kanekalon

Taktiež sa Vám chcem poďakovať za každú jednu fotku, ktorú mi pošlete z domu po zapletaní, keďže si Vás nechcem fotiť unavené keď odo mňa odchádzate :-) Veľmi rada odpíšem aj na ďalšie otázky, ktoré máte po zapletaní, prípadne mi môžete napísať akýkoľvek feedback, alebo ako sa máte... ;)

Napletenie afro účesu - výsledok
SEO optimalizácia a web
by wlipp.sk