×
AFRO ÚČESY DREDY VLASY BLOG ZAPLETANIE KONTAKT

Ombre Jumbo Braid

Ombre Jumbo Braid je dvoj- alebo viacfarebný kanekalon, ktorý je možné zakúpiť v dvoch variantoch. Syntetický Ombre Jumbo Braid vhodný na afro copíky, mikro copíky, boxerské vrkoče, cornrows a príčesky. Syntetický kanekalon nie je možné fixovať a natáčať horúcou vodou. 100% Jumbo Braid Kanekalon je univerzálnejší a je vhodné použiť ho aj na tvrobu dredov a twisterov.

Ombre Jumbo Braid
Je kanekalon vhodný na afro copíky, mikro copíky, boxerské vrkoče a cornrows. Dĺžka kanekalonu je 120 - 140 cm. Na rozdiel od syntetického kanekalonu sa neleskne a pôsobí prirodzenejším dojmom. Naopak, na rozdiel od 100% kanekalonu nie je možné Ombre Jumbo Braid fixovať teplovou vodou a preto nie je vhodný na pseudo dredy a na ukončenie afro účesu horúcou vodou.

Ombre 100% Jumbo Braid
Je univerzálny ombre kanekalon vhodný na všetky typy afro účesov a dredov. Dĺžka je 120 až 140 cm. Neleskne sa a je možné ukončovať ho ohňom aj horúcou vodou a pôsobí prirodzene.

Ombre Jumbo Braid XXL
Je kanekalon dlhý 200cm, neleskne sa a nedá sa ukončiť horúcou vodou. Preto nie je vhodný na výrobu pseudo dredov a ukončovanie afro účesov horúcou vodou.
SEO optimalizácia a web
by wlipp.sk